معرفی شرکت

معرفی شرکت

فرش اعیان | اولین تولیدکننده فرش هزار شانه در جهان

این شرکت درسال ۱۳۷۱ تاسیس و درسال ۱۳۷۴ به بهره برداری رسید. این واحد با بهره گیری از فنون متخصصان و مشاوران برجسته و مجرب، همواره در راستای ارتقاء بخشیدن به سطح کیفی فرش ماشینی با حفظ اصالت های بافت سنتی فرش دستباف ایران و ارائه بیش از صدها طرح و رنگ و سایزهای نختلف، تلاش وافری داشته است.

این مجموعه درسال ۱۳۸۱ تصمیم به نوسازی سیستم خود گرفت و درسال ۱۳۸۳ با واردات دستگاه پیشرفته پانصدشانهCRX تمام اتوماتیک بلژیک، کلیه تولیدات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی درقالب فرش های ۱۰۰۰% آکریلیک، تراکم ۱۲۰۰، ۸۸رنگ، همراه با انواع قالیچه های گل برجسته جاجیم به مشتریان خوش سلیقه و خوش ذوق عرضه می نماید. و سپس درسال ۱۳۸۸ باواردات دستگاه پیشرفته ۷۰۰شانه CRP تمام اتوماتیک بلژیک، سیستم تولید فرش را جهت پاسخگویی به مشتریان بیشتر تکمیل می کند.

این مجموعه در سال ۱۳۸۵ موفق به عضویت در شبکه جهانی کیفیت و اخذ گواهینامه بین المللی Iso 9001 از شرکتIMQ ایتالیا گردید.

پس از طی مشکلات فراروی واردات درسال ۱۳۹۱ اولین دستگاه هزارشانه جهان درشرکت فرش اعیان استقرار یافت و اولین فرش هزارشانه جهان به موازی فرش هفتاد رچ قم و تبریز به بازار عرضه شد. لذا از مشتریان و بازدیدکنندگان فرش هزارشانه اعیان ضمن مقایسه با فرش دستباف انتظار می رود که بجای فرش دستباف نخرند.

همچنین این شرکت درسال ۱۳۹۰ موفق به عضویت در سیستم جامع مدیریت کیفیت ISM از شرکت UKAS انگلستان با اخذ گواهینامه ISO 9001 (مدیریت کیفیت)، گواهینامه ISO 14001 (مدیریت کیفیت زیست محیطی) و گواهینامه ISO 18001 (مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای) گردید. این شرکت در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران بشماره ۶۳۲۹۸۶۸۹۱۲ گردید و در سال ۱۳۹۰ اقدام به خرید اولین دستگاه هزارشانه جهان کرد.

افتخارات و گواهی نامه ها

Wholesale Jerseys All